Alçıpan Duvar Fiyatları

Alçıpan duvar fiyatları ile ilgili hazırladığımız içeriğimizde, alçı ve alçıpan sektörüne daire birçok bilgili bulabilir, fiyat konusunda da aydınlanabilirsiniz. Fiyat tablomuz ile de malzeme bakımından alçıpan duvar fiyatları incelemesi yapabilirsiniz.

Alçı ve alçıpan, hayatımızın pek çok yerinde tam manası ile yer alan yapı uygulamalarından biridir. Alçıpan duvar çalışmaları da bu çalışmalar kapsamında yer edinmektedir. Bu çalışmalar neticesinde alçıpan duvar fiyatları da merak konusu olabilmektedir.

Alçıpan uygulama bakımından önemli bir uygulamadır. Boya badana için dahi önceden yapılması gereken çalışmalar arasındadır. Duvarı sağlam yapan, dekorasyonunun ilk aşaması olmaktadır. Dekorasyonu güzel olan çalışmalar için bu tür alçıpan duvar kaplama uygulamalarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Alçıpan Duvar Kaplama Fiyatları İstanbul

Fiyat faktörü belirlenmesinde kesinlikle bir eksper yardımı ile ilerlemek gerekmektedir. Bununla birlikte malzeme fiyatı ise biraz daha doğru bir şekilde belirlenebilir. İşçilik ve uygulama fiyatları ile birlikte hesaplanması, tam manası ile bir uygulama fiyatı için ise ücretsiz eksper alabilmek şarttır. Bu şartlar kapsamında müşterinin burada kesinlikle keşif istemesi gerekmektedir.

ALÇIPAN DUVAR FİYATLARI METREKARE FİYATI
TAVAN C 0,40 MM 5,80 TL
TAVAN U 0,40 MM 0,90 TL
BEYAZ ALÇIPAN 12,5 MM 2,95 TL
ASKI MAŞASI 0,70 TL
KLİPS 0,50 TL
ASKI TELİ 100 CM 0,70 TL
EKLEME PARÇASI 0,20 TL
DERZ BANDI 5 CM 0,15 TL
Toplam 11,9 TL metrekare fiyatı

Bu içeriğimizde size alçıpan duvar fiyatları konusunda bilgilendirmelerde bulunmaya çalıştık. Umarım sizin için faydalı olmuştur. Siz de eviniz veya işyeriniz için uygulama yaptırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın