Badana Boya Çeşitleri

Boya badana her evi muhteşem yapan ve evi güzelleştiren, yenileyen en önemli detaylardan biridir. Boyası güzel olan evde yaşamanın keyfi çok daha farklı ve çok daha güzeldir. Bununla birlikte sektörde hizmet veren ustalar birçok boya çeşidi ile müşterilerine iyi hizmet vermek için çabalamaktadırlar. Sedef boyadan saten boyaya, italyan boyadan dekoratif boyaya kadar çok çeşitli boyalar evinize ve bulunduğunuz mekana çok ayrı bir hava katar.

Her boyanın kendine özgü bir karakteri ve uygulanış biçimi vardır. Her boya çeşidi eve apayrı bir duygu ve apayrı bir karakter katar. Burada önemli olan sizi ifade eden boya çeşidini doğru olarak seçmektir. Bunun için her boya çeşidini detaylı olarak incelemeli, kendinize en uygun uygulamayı seçebilmeniz için doğru bilgiye erişmeniz gerekmektedir. Biz de bu bağlamda sizler için her boya türüne özel içerikler hazırladık. Merak ettiğiniz badana boya çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi için yazılarımızı inceleyebilir, ekstra sorularınız için bizimle sohbet bölümünde iletişime geçebilirsiniz.

evboyama
Ev Boyama

Ev boyama da alanında en kaliteli ustalarımızı incelemek için

detaylı bilgi
duvarboyama
Duvar Boyası

Duvar boyama işlemlerimiz için profesyonel ustalarımızı inceleyin

detaylı bilgi
dekoratifboya
Dekoratif Boya

Evinizdeki zerafeti şenlendirecek dekoratif boya çözümleri

detaylı bilgi
Sedef Boya

Evinizdeki mobilyalara uyumlu sedef boya işlemleri

detaylı bilgi
italyanboya
İtalyan Boya

Evinizi farklılaştıracak italyan boya uygulamaları

detaylı bilgi
satenboya
Saten Boya

Saten boya uygulamalarında fark yaratacak  kaliteli ve profesyonel ustalar

detaylı bilgi

Boya Badana Fiyatları

Boya badana sektöründe net bir fiyat vermek mümkün olmamakla birlikte belirli kriterlere göre fiyat aralığı belirlemek mümkün olabiliyor. Boya badana fiyatları verirken, duvarların yapısı, istenilen boya markaları ve yapının metrekaresi etkili olmaktadır. Biz de Boyacım Gelsin ekibi olarak sizler için boya badana fiyat aralıklarımızı belirledik.

Boya Badana Fiyatları Eşyasız Eşyalı İtalyan, Dekoratif, Saten (Eşyasız)
1+1 500-800 TL 600-900 TL  1.000-1.600 TL
2+1 700-900 TL 1.000-1.200 TL 1.400-1.800 TL
3+1 900-1.200 TL 1.200-1.500 TL 1.800-2.400 TL

Aradığınız Boya Badana Ustaları

Boya badana yaptırmak, evimizi boyamak kimi zaman güvenilir ustalar bulunmadığında bir sorun haline dönüşebilir, biz de bu durumdan yola çıkarak, size güvenilir ve işini bilen ustaları bünyemizde barındırdık. Aradığınız boya badana ustalarına ulaşmak ve yapılarınızı renklendirmek için size en uygun ustayı seçerek evinize veya iş yerinize davet edebilirsiniz.