Bej Rengi İle Uyumlu Renkler Eşliğinde Ev Dekorasyon Örnekleri

Bej rengi ev rengidir. Bu renk evlerin duvarlarında sıklıkla karşımıza çıkar. Evler güzelliği sağlamak açısında bu rengi kendi içerisinde kullanılır. Ev sahipleri ev dekorasyonu yaparken bu renk bazında tercihlerini yaparlar. Mobilya seçerken, ev eşyaları alınırken bu renk dekorasyona yardımcı olması açısından tercih edilir. Uyumlu ve sade düşünen insanların gittikleri renktir bej. Evlerin dizaynında sıklıkla bu tür renklerin kullanılmasının altında bu tip nedenler yatmaktadır. Siz de bu rengi oturma odanızda, salonunuzda, mutfanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem sade bir görünümü olan rengin hem de gözü yormayan özelliği huzurlu bir ortamda yaşamanızı kolaylaştıracaktır.

Bej Rengi ile Uyumlu Renkler

Bej rengi esasen tüm renkler ile dostça bir uyum içindedir. Fakat size ev dekorasyonu açısından yardımcı olmak için bejin yanına en yakışan renkleri listeleyeceğiz. İşte evinizi şenlendirecek uyumu ile misafirlerinizi büyüleyecek bej rengi ile uyumlu renkler:

 

Bej Rengi Duvar Boyası

Bej rengi duvar boyası boya badana ustaları çevresinde oldukça sık tercih edilir. Özellikle İstanbul boyacı ustası diye adlandırılan grup bej rengi duvar boyası kullanmaktadır. Burada müşterilerinde istekleri doğrultusunda var olan bu durum şık ve modern evlerin çoğalmasına zemin hazırlamıştır. Bu renk ev rengi olarak bilinmekte Türkiye’de ve İstanbul’da bulunan evlerin birçoğunda bu renk kullanılmaktadır.

Bej Rengi Dekorasyon Örnekleri

Bej rengi dekorasyon anlamında pek çok alanda kullanılmaktadır. Gerek şık duruşu gerek minimalist alanlarda kullanılabilmesi sebebi ile birçok ev dekorasyonu alanında bej rengine rastlanır. Boya badana yaparken ev boyama alanlarında da bej rengine sıklıkla tercih edilir. Bu sebeple biz de burada bej rengi dekorasyon örnekleri ile size hoş ev atmosferleri iletmeye çalışıyoruz. Hayallerinize yardımcı olması dileğiyle.

Sahra Beji

Sahra beji rengi ev dekorasyonunda, boya badana kısmında oldukça fazla kullanılan bir renktir. Ev sahipleri genellikle bej renginin bu tonunu, sahra beji rengini tercih ederler. Bu konuda müşterilerin özellikle istediği polisan iç cephe boya renk kartelası içerisindeki polisan sahra beji olmaktadır. Bu renk de bej renginin onur duyacağı, rengin evlerimizde kullanılmasını tetikleyici niteliktedir. Rengin isminin ise tahmin edildiği üzere Sahra çölü baz alınarak verdiğini tahmin edebiliriz. Zira renk kum taneciklerinin birleşmesi ile oluşan şahane resimlerdeki gibi bir eve sahip olmanızı vaat ediyor. Evi güzelleştiren bu rengi incelemeyi siz de unutmayın.

sahrabejirengi

Bu içeriğimizde size bej rengi ile uyumlu renkler ile birlikte ev dekorasyon örnekleri vermeye çalıştık. Umarım sizin için faydalı bilgiler üretebilmişizdir. Siz de bu konu ile ilgili merak ettiğiniz konuları bize danışabilir, uzmanlarımıza soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Evinizi bej rengine boyatmak ve hayallerinizdeki eve sahip olmak istiyorsanız da bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın