Boya Badana ile Ev Dekorasyon Fikirleri

Boya badana başlı başına bir maceradır. Burada ev dekorasyon fikirleri ve beraberinde gelen boya badana çalışmaları doğrultusunda çalışmaları yapabilmektedir. Evini güzelleştiren, evlerin tüm atmosferini belirleyen bu tür çalışmalardır. Biz de bu içeriğimizde Boyacım Gelsin olarak kaliteli ve yaşanabilir evleri sizler için derlemeye çalıştık. Boya badana ile güzelleşen bu evler için birçok açıdan doğru alternatifi bulabilmek, insanların hayatlarına değer katabilmek için örnekler hazırladık. Bunların arasında ev dekorasyon fikirleri de mühim bir etkiyi oluşturabilme kabiliyetine sahip olarak gözümüze çarpabilmektedir.

İngiliz Tarzı Boya Badana ile Yapılmış Ev Dekorasyon Fikirleri

İngiliz tarzı çok daha yoğun bir dekorasyonu temsil eder. Yastıkların çoğunlukta olduğu bu yastıklar ile birlikte ev dekorasyon fikirleri geliştirildiği bir metod olarak karşımıza çıkmaktadır. Boya badana renkleri açısından çok daha bej renkler tercih eden İngilizler evlerinde de bu renklerin tonlarını boya badana uygulamaları içerisinde kullanmaktadırlar.

İtalyan Tarzı Boya Badana ile Ev Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri

İtalyan tarzı,  Venedik kültürünün gün yüzüne çıkması sonucu oluşmaktadır. Venedik tarzı daha çok ev içerisinde sanat atmosferi yaratabilme algısına sahiptir. İtalyan boya denilen çalışmalar da burada aynı sonucu vermek amacı ile uygulanmaktadır. Ev dekorasyon fikirleri açısından daha minimal bir tarzı benimseyen İtalyanlar boya badana uygulamalarını evleri için öncelikli bir konuma koyarlar.

İskandinav Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonu söz konusu olduğunda İskandinav evleri, Norveç, Danimarka, İsveç gibi ülkelerin ev dekorasyon fikirleri gündeme gelir. Doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bu evler için doğayı evin içerisinde adapte ettiklerini söylemek yanlış olmaz. Özellikle Norveç ev dekorasyon fikirleri açısından dağ kültürünü, ahşabı eve entegre etmeyi amaç edinmiştir. Biz de size bu konuda birkaç örnek ile yardımcı olmaya çalışacağız.

Amerikan Boya Badana ve Ev Dekorasyon Fikirleri

Amerikan boya badana ve ev dekorasyon fikirleri bir biri ile iç içe görülen kavramlardır. Özellikle bilindik Amerikan evleri göz önüne  alındığında sadece iç cephe boya uygulamaları değil, dış cephe boya ile ilgili de birçok özelliğin bu noktada belireceğini düşünmek gereklidir.

İlginç Ev Dekorasyon Fikirleri

Bir fikrin ilginç olmasının birçok önemli parametresi vardır. Bir varlığın güzel olması sonucu etkiler. İlginç olması bir zeka pırıltısı da gerektirecektir. Zekice yapılmış tasarımlar ilginç olarak tanımlanır. Aynı zamanda bir uygulamanın alışılmışın dışında olması da ilginç olmasının başlıca nedenlerinden biridir. Alışılmış dışı çalışmalar ve sıradan olmayan işler ilginç işler olarak nitelendirilir. Bunlarla birlikte ilginç ev dekorasyon fikirleri de gün yüzüne bu özellikleri barındırarak çıkmaktadırlar. İşte genellikle yurt dışında hazırlanmış ilginç ev dekorasyon fikirleri, sizin için derledik.

Bu yazımızda size boya badana faaliyetleri ile birlikte ev dekorasyon fikirleri konusunda bildiklerimizi aktarmaya çalıştık. Bildiklerimizin tam olarak yansımasını örneklerle ve çeşitli kategoriler ile size sunmaya gayret ettik. Siz de bu bağlamda sormak istediklerinizi bize yöneltebilir, Boyacım Gelsin ekibi ile dilediğiniz an iletişim kurabilirsiniz.Bir Cevap Yazın