Boya Badana Renkleri

Boya badana renkleri, renk kartelaları ve renk katalogları, boya badana yaptırmak isteyen kişilerin uzun süre uğraştıkları önemli verilerden biridir. Evinize uyumlu, mobilyalarınıza uygun boya badana renkleri seçmek oldukça önemli bir konudur. Büyük boya markalarının renkleri, renk katalogları ev sahiblerinin elinde bir o yana bir bu yana taşınır sürekli. Renklerin anlamları araştırılır. Renklerin insan üzerindeki etkileri tartışılır. Uzun uzadıya renkler konusunda sohbet edilir.

Renk seçmek oldukça önemli bir olaydır. Her rengin bir anlamı her rengin ifade ettiği bir durum vardır. Bu anlamda iyi renk seçimleri bizi huzurlu bir yuvaya götürecek önemli bir etmendir. Boya badana renkleri de bu paralel de oldukça önemli renk grubunda yerini alır. Kırmızı renk daha enerjik bir renk iken, turuncu renk zihin açıcı, mavi renk huzur verici, beyaz renk de ferahlatıcı etkisi ile bilinir. Renk seçimimizi ruh halimizi de daimi olarak belirleyebilecek önemli seçimlerden biridir.

Markaların Boya Renkleri, Renk Katalogları, Renk Kartelaları

Boya markaları her yıl kendilerini yenilerler. Her yıl yeni bir renk katalogu, renk kartelası sunarlar. Markaların boya renkleri, renk katalogları, renk kartelaları her yıl yenilenir bu sebeple. 2017 yılının renkleri de bu anlamda yenilenmiş durumdadır. Marka seçimi yaparken istediğimiz rengin o boya markasında nasıl var olduğunu da iyi biçimde sorgulamak gerekir. İstediğimiz boya fiyatları nedir, nasıl en uygun ve kaliteli boya badana yaptırabilirim gibi soruları da kendinize sıkça yöneltmelisiniz.

Filli Boya Renkleri

filliboyarenkleri

Filli boya renklerini detaylı bir şekilde incelemek için Filli boya renkleri, renk kartelası, renk katalogları ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

Marshall Boya Renkleri

marshallrenkleri

Marshall boya renklerini detaylı bir şekilde incelemek için Marshall boya renkleri, renk kartelası, renk katalogları ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

Dyo Boya Renkleri

dyoboyarenkleri

Dyo boya renklerini detaylı bir şekilde incelemek için Dyo boya renkleri, renk kartelası, renk katalogları ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

Polisan Boya Renkleri

polisanrenkkartelasi

Polisan boya renklerini detaylı bir şekilde incelemek için Polisan boya renkleri, renk kartelası, renk katalogları ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

Jotun Boya Renkleri

jotunrenkkatalogu

Jotun boya, lüks segmente hitap eden kaliteli bir boya markasıdır. Özellikle iç cephe alanındaki geniş ürün yelpazesi ve kalite konumlandırması ile en hızlı büyüyen boya markaları arasında başı çekmektedir. Jotun boya renkleri, renk kartelası, renk katalogları ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

 

 

Boya Badana Renkleri Seçimi

Boya badana için doğru renk seçimi son derece önemlidir. Bu sebeple boya badana renkleri seçimi eviniz ve geri kalan hayatınız için büyük önem taşır. Biz de size kendi renginizi seçmeniz için eğlenceli bir test hazırladık. Sorulara yanıt vererek, kendinize en uygun rengi belirleyebilirsiniz.

Mobilyalara göre renk seçimi boya badana renkleri seçimi içerisindeki en önemli renklerden biridir. Boya badana yapmadan önce evimizde bulunan mobilyalara şöyle bir bakarız, mobilyalarımızın genel rengini belirledikten sonra da boya badana renkleri tercihimizi o düzlemde belirleriz. Fakat bu durum çoğunlukla beklendiği gibi sonuçlanmaz. Bunun elbette birçok nedeni vardır. Türkiye bazında düşünecek olursak mobilyalar 5 yılda bir yenilenmektedir. Ekstra dolaplar, masalar, sandalyeler, kanepeler ise çok daha kısa süre içerisinde revizyona girmektedir. Bu sebeple seçimimizi yaparken mobilyalarımızı esas almak bizi memnun etmeyebilir. Doğru seçim yapmak için içimize uygun, karakterimize uygun renkleri belirlemelisiniz. Eğer ruhunuza uygun renkleri belirlerseniz, çok daha mutlu bir yaşama ve eve kavuşabilirsiniz. Ruha uygun olmak ve sizi ifade eden bir renk olması karar vermenize yardımcı olacak yegane etken olmalıdır.

renklerinruhu

Bu içeriğimizde size Boyacım Gelsin olarak boya badana renkleri ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarım aradığınız cevapları yazımızda bulabilmişsinizdir. Siz de ev boyama, daire boyama işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilir, uzmanlarımızdan fiyat alarak evinizi huzur dolu bir yuva haline çevirebilirsiniz. Size her zaman bir telefon uzaklıktayız.

[Toplam:6    Ortalama:5/5]


2 yorum

  • Asli su

    Yazinizi okudum.Yazinizin sonundaki testinizi de uyguladim kendi rengimi öğrenmiş oldum bu testi uygularken ayni zamanda eğlendim.Emeginiz için çok teşekkürler başarılarıniz daim olsun.

    • Boyacım Gelsin

      Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Kendi renginizi bulmanıza da sevindik. Bu şekilde testlerimizi hazırlamaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın