Boya Badana Ustaları İçin Dekorasyon Önerileri

Evinizdeki dekorasyonu, renk eşya uyumunu, eşyaların odanın şekline bağlı en doğru düzenini sağlayabilmek tabi ki hiç kolay bir durum değildir. Bir evdeki o eşsiz ilk bakıştaki ahenk ve çekicilik bir çok faktöre bağlı olarak, bu faktörlerin evde ne derece uygulandığı ile paralel olarak değişmektedir.

Göze hitap eden güzel bir ev için eşyalar ve duvar boyası renkleri arasındaki uyum en üst sıralarda önem verilmesi gereken konulardandır. Özellikle yeni eşya alıyor iseniz bu seçimi yaparken odadaki duvarın rengine bağlı kalarak seçmeye özen gösterirsiniz. Ya da yeni bir eve taşındığınızda da duvar renklerini mevcut eşyalarınızın rengine göre ayarlarsınız. Çünkü simetri ve düzende bir renk uyumu bulunmaktadır. Bu ölçüye dikkat edildiği takdirde aslında müşteri %99 memnun kalıyor ve daha sonraki işlerinde tekrar sizin ile çalışmayı düşünüyor.
İstanbul boya badana ustaları da müşterisinin potansiyelini , tercih ve beğenileri gayet iyi bilmekte ve değişen trendleri de sürekli olarak takip etmektedir. Bu anlamda öncelikli olarak evin simetrisi, müşterinin evde kullandığı tarz ve yaratmaya çalıştığı havaya göre bir renk ve stil önerisinde bulunabilir. Müşteri ile evde yaratılacak olan yeni hava ve farklılık nasıl olmalı buna ortak bir karar verilmelidir. Bu karara bağlı uygulanacak olan boyanın rengi ve kullanılacak olan stilde belirlendikten sonra çalışmaya başlanmalıdır.

Boyacim Gelsin ekibi boya ustaları bu dekoratif öneri ve uygulamalarda nelere dikkat ederek çalışır?

Bizim boya ustası ekibimiz dekorasyon konusunda oldukça profesyonel bir çalışma ortaya koymaktadır. Müşteriyi boya konusunda yönlendirirken yaratılmak istenen ev için en uygun olan boya uygulaması ne ise onu önermektedir. Mesela ev dikdörtgen ise farklı , yuvarlak ise farklı bir boya uygulaması ile ev olduğundan daha büyük ve refah veya olduğundan daha küçük bir ev ortaya çıkarılabilir. Bu ince ve hassas bir nokta aynı zamanda renklerin gizli gücünü ortaya çıkaran en somut örnektir. Müşterinin isteği doğrultusunda okuma kösesi, retro dekorasyon, siyah banyo modelleri, farklı mutfak dekorasyonları gibi çok farklı çeşitte dekorasyon ve stil uygulamaları yapılmaktadır.
Bir odada kullanılan boya rengi kadar eşya ve renk bütünlüğü sonucu oluşan dekorasyonda insan psikolojisini etkilemektedir. Nasıl ki sarı renk insanda bir çalışma isteği uyandırıyorsa evin dekorasyonuda bir o kadar evde yaşayan üzerinde ruhsal ve psikolojik bir etkiye sahiptir. Hatta bu doğrultuda istenilen duygu durumunu tetikleyecek farklı dekorasyon uygulamaları mevcuttur. En basit örneği yatak odanızda sakin ve huzurlu bir ortam ararken mutfağınızda iştah açan ve mutluluk veren bir tema istiyor olabilirsiniz. Buna yönelik yapılan dekorasyon sayesinde bu isteklerinize kavuşabilmeniz hayal değil .
Tek yapmanız gereken bize iletişim numaramız veya mail olarak ulaşmak ve hayalinizdeki ev dekorasyonunu bizlerle paylaşmak.Bir Cevap Yazın