Boya Badana Yaparken Dinlenebilecek Müzikler

Boya badana bir aşktır. Aşk ile yapılan her işin altında ise güzel müzikler vardır. Güzel müzikler ile yapılan, keyif ile oluşturulan her iş başarı ile de sonuçlanır. İşte bu sebeple boya badana yaparken müzik dinlemek, müziğin verdiği haz ile işleri gerçekleştirmek büyük önem taşır.

Bu yazımızda size boya badana yaparken dinlenebilecek şahane şarkılar, müzikler hazırlamaya çalıştık. Umarım sizin için iyi bir repertuvar hazırlamış oluruz. Boya badana uygulamalarınızı her zaman aşk ile sürdürmeniz dileğiyle.

Boya Badana Müzikleri

Özellikle kız arkadaşınız veya eşiniz ile ev boyama yapıyorsanız ideal bir parça. Murat Dalkılıç imzalı bu eser sayesinde boya gitsin diyebileceksiniz. Eğlenceli bir parça, tavsiye ediyoruz.

Her daim “Benim duvarlarım var kardeşim” diyebileceğiniz enfes bir eser. Duvarları renklendirirken düşünmeniz gereken, duvar boyası çalışmalarınızı yaparken dinlenemeniz gereken parçalardan yalnızca biri. Zeynep Casalini’ye bu şarkı için teşekkür ediyoruz. Ayrıca eski sevgilisi ile aynı şehirde olmaktan imtina eden Fettah  Can da bu şarkıyı enfes yorumlamış, dinleyebilirsiniz.

Kış günü boya badana mı yapılır birader, demeyin. Emre Aydın yapmış, yoksa soğuk odalardan bu kadar çekinmesine başka bir anlam veremedik. O eşyasız evinde kum beji rengi ile boya badana yapmaya çalışmasını gözümüzde hemen canlandırdık bile. Kendisine helal olsun diyor, dekorasyon önerileri için sitemizi incelemesini tavsiye ediyoruz.

Gece gece boya badana yapma gayesinde olan Ceylan Ertem, odalarda ışıksız kalarak dünyaya, kadere sitemlerde bulunuyor. Şunu gündüz gözü ile yapın bacım, diyor ve kendisine Filli boya renkleri ile odasını renklendirmesini tavsiye ediyoruz.

Demet ablamız, “eller havaya” diyerek boya rulosunu havada tutarak çalışılmasını öğütlüyor. Şarkının can alıcı yerindeki “çalkala çalkala” sözleri de tam manası ile de boya kovamızın karıştırılmasını öğütlüyor. Kendisine helal olsun diyor, evinizi şampanya rengi ile taçlandırmasını tavsiye ediyoruz.

Sen küçükken kaç yaşındaydın sorularına net olarak maruz kalan sanatçımız Küçük Onur, sevdiğe kız ile boya badana yapmayı düşlemiş olacak ki sevdiğine kırmızı kapılı evimiz olsun isteklerinde bulunuyor. Eve yerleşir yerleşmez, kapı boyama çalışmalarına başlayacak olan Onura başarılar diliyoruz.

Hayallerinizdeki eve eğlenceli bir biçimde ulaşmanız dileğiyle. Renkli kalmanız ve rengarenk düşünmenizi temenni ediyoruz.

 Bir Cevap Yazın