Daire Boyama Fiyatları

Her insanın en önemli ihtiyaçlarından biri barınmadır. Barınma ihtiyacını karşılamak için her insan ev alma başka bir ismi ile daire alma işlemine başlar. Bunun için yıllarca emek vererek bir daire parası biriktirir. Daireyi aldıktan sonraki işlem ise işini dekore etmeye gelmektedir. Bu noktada doğru dekorasyon çalışmaları yapabilmek için doğru boya seçimine ve daire boyama işlemlerine başlamaya koyulur.

Daire Boyama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Daire boyama işlemi ev sahibi olanlar için en önemli işlemlerden biridir. Doğru daire boyama uygulamaları ile evini renklendirebilir, ömür boyu yaşanacak huzur dolu bir yapıya kavuşabilirsiniz. Peki daire boyama fiyatları neye göre belirlenir, nasıl şekil alır? Bu soruya biz de Boyacım Gelsin ekibi olarak elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Daire boyama fiyatları almak için öncelikle dairenin metrekaresi bilinmeli. Metrekarenin yanında 1+1, 2+1, 3+1 gibi evlerinde boyama işlemleri farklı fiyatlandırmaya tabi tutulmaktadır. Bunun yanında duvarların yapısı fiyat vermede son derece önemli bir etkendir. Duvar kağıtları varlığı ve duvarın durumu fiyat verirken ustanın bilmesi gereken bilgilerden biridir. Tüm bunların yanında daire boyama işlemi gerçekleştirilirken kullanıcak boya malzemeleri de son derece önemlidir. Kaliteli ve gerçekten uzun ömürlü duracak boya malzemesi kullanılmasını tavsiye ettiğimiz müşterilerimize fiyat verirken kaliteli boya malzemeli fiyatlarımızı sunuyoruz. Fiyat verirken dikkat edilmesi gereken bir başka özellik ise daire boyama sürelerinin ne kadar olacağı ile ilgili durumdur. Bazı durumlarda evin müsaitliği olmadığı için cumartesi boyayalım, kalırsa haftaya cumartesi boyayalım gibi istekler olmaktadır. Bu durumda ustanın durumu itibari ile fiyatlarda değişmeler olabilmektedir. Merak ettiğiniz daire boyama fiyatlarımız ise şu şekildedir:

Daire Boyama Fiyatları Eşyasız Eşyalı İtalyan, Dekoratif, Saten (Eşyasız)
1+1 500-800 TL 600-900 TL  1.000-1.600 TL
2+1 700-900 TL 1.000-1.200 TL 1.400-1.800 TL
3+1 900-1.200 TL 1.200-1.500 TL 1.800-2.400 TL

Bir evi mutlu yapan, evin huzurlu bir yaşam alanına dönüşmesini sağlayan boya badana uygulamalarıdır. İyi bir şekilde gerçekleştirilen bu uygulamalar dairenin çok daha yaşanılır olmasına olanak tanımaktadırlar. Bu bağlamda çalışmaların iyi bir şekilde yapılması, ustaların kendisini verilen işe adaması sonucu huzurlu yuvalar ortaya çıkar. İşte bu noktada güvenilir ve kaliteli boyacı ustası ile çalışmak bizim lehimize sonuçlar verecek önemli seçimlerden biri olmaktadır. Siz de daire boyama fiyatları incelemenizin ardından iyi bir boyacı ustası ile çalışmak için boya ustaları sayfamızı inceleyip, size en uygun ustayı rahatlıkla seçebilirsiniz. Güvenilir ve profesyonel bir usta deneyimi için Boyacım Gelsin ustalarına rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Ev boyama fiyatları ve ev boyama ile ilgili birçok merak ettiğiniz konu olabilir. Bu noktada asıl yapmanız gereken yukarıdaki fiyat verme kriterlerini incelemeniz ve ev boyama ile ilgili kendi eviniz içerisinde bilgilere ulaşabilmenizdir. Evinizin metrekaresini ve duvar yapısını öğrenerek daha sağlıklı fiyatlar alabilirsiniz. Merak ettiğiniz başka konuları yine sohbet bölümümüzden bize rahatlıkla iletebilir, ustalarımız ile ilgili sorunlarınızı ve sorularınızı da bize ulaştırabilirsiniz.

[Toplam:8    Ortalama:4.6/5]

 6 yorum

 • Boyacı Arayışı

  Bende daire boyama ile ilgili araştırmalar yapıyordum. Sizin içeriğinize denk gelmem son derece iyi oldu. Şu günlerde güvenilir ve profesyonel bir usta bulabilmek için neler yaptım bir bilseniz. Ne araştırmalar ne görüşmeler yaptım. Hepsi nafile, bu tür güvenilir usta ihtiyacını karşılama çabanız takdire layık bir davranış. Özellikle yapı sektöründe ihtiyaç duyulan bir noktaya parmak basıyorsunuz. Umarım bu çabalarınız sonuç alır ve ustalar da aklını başına devşirerek profesyonelleşme gayreti içerisine girerler.

  • Boyacım Gelsin

   Boya badana sektörü dahil pek çok yapı sektöründe aynı profesyonellikle hizmet vermeyi amaçladık. Umarım sizin gibi kişilerin sayısı her geçen gün artar. Sektörde profesyonel ve güvenilir usta açığını gidermek istiyoruz. Bu sebeple bu görüşleriniz bizim için son derece önemli, düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

 • Hatice Eryurt

  Boyacı ustası aramalarım sonucunda sitesine ulaştım. Son derece hoş bir yapı kurmuşsunuz. Bizim de yukarıda bahsedilen gibi bir profesyonel usta ihtiyacımız var. 2+1 evimiz için Ataşehirdeyiz. İletişime geçtik, güzel bir hizmet alacağım gibi kolay gelsin. Sektör hakkındaki emekleriniz için teşekkürler.

 • Seyma

  Daire boyama fiyatlari ile ilgili yaziniz bize cok guzel fikir verdi.Cok tesekkurler

 • Ece Korkmaz

  Daire boyama işlemleri ile alakalı pek çok araştırmada bulunduk. Fakat bizim için en iyi firma olmayı başardınız bu tür yaklaşımlarınız için teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

 • Merve Atilla

  Daire boyama işlemleri için harika bir ekibiniz var. Hızlı ve etkili bir çalışma yaptılar.

Bir Cevap Yazın