Epoksi Reçine Nedir Fiyatları Nasıldır?

Epoksi, zemin kaplama alanında kullanılan önemli malzemelerden biridir. Epoksi reçine de bu kaplama sırasında tercih edilir. Zeminlerin sağlam ve şık görünümü bu tür zemin kaplamaların sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Epoksi Reçine Nedir?

Kimyasal özellikleri sayesinde elektronik aletlerin üzerinde, zemin kaplama alanlarında, güneş panellerinde kullanılan bir maddedir. Evlerimiz de zeminlerin dışında masa ve sandalyelerimizde de epoksi reçine ile karşılaşabiliriz.

Epoksi reçine kullanım alanı olarak çoğunlukla 3d zemin kaplama olarak tabir edilen çalışmalar esnasında kullanılır. Evlerimizde veya kamusal alanlarda kullanım kolaylığı ve sağlam duruşu sebebi ile bu tür uygulamalar sırasında epoksi reçine ile karşılaşabiliriz.

Epoksi Reçine Fiyatları

Fiyatlar uygulama ve ürün fiyatı olarak ikiye ayrılmaktadır. Uygulama bazında fiyatlar ürünün yurt dışından gelmesi dolayısı ile sıklıkla euro veya dolar cinsinden verilmektedir. Epoksi reçine fiyatları uygulaması metrekare bazında olup, ücretsiz keşif yapılmadan fiyat verilmesi de doğru olmaz. Burada yapıyı görmek ve tüm eksiklikleri teftiş edikdikten sonra fiyat vermek en doğru davranış olacaktır. Epoksi reçine ürün fiyatları bazında inceleyecek olursak da kilogram başına 30 lira ile 40 lira arasında fiyatlar ile karşılaşabiliriz. Bunlar normal fiyatlar olup, uygulama sırasında kullanılacak çeşit ve zorluk derecesine göre ustalık ücretleri değişebilmektedir. Burada yapı sahibine düşen ise kaliteli ve işini iyi yapan firmayı seçebilmek olacaktır. Profesyonel firmalar ile çalışmak epoksi reçine uygulamaları için olmazsa olmaz çalışmalardan biridir.

Bu içeriğimizde size epoksi reçine nedir ve epoksi reçine fiyatları nasıldır gibi derin bilgileri aktarmaya çalıştık. Özellikle zemin kaplama alanında kullanılan bu ürünü size tanıtmak istedik. Siz de epoksi zemin kaplama işlemleriniz için güvenilir bir firma arıyorsanız Boyacım Gelsin ekibi ile tanışabilirsiniz. Ücretsiz keşif yaptıktan sonra çalışmalarımızı iyi bir biçimde organize ederek, sizlere sağlam bir epoksi uygulama deneyimi yaşatmak istiyoruz. Siz de dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Bir Cevap Yazın