Epoksi Zemin Kaplama m2 Fiyatı

Epoksi zemin kaplama alanında oldukça fazla kullanılan bir uygulamadır. Epoksi zemin kaplama son yıllarda değeri gittikçe anlaşılan, insanlar tarafından yeni yeni anlaşılmaya ve kullanılmaya başlanılan bir zemin kaplama aracıdır. Epoksi hem kullanım kolaylığı hem uzun ömürlü oluşu hem de şık duruşu sebebi ile tercih edilmektedir. Epoksi daha çok okullarda ve büyük yapılarda rağbet görmekte, bu yapılarda kullanılmaktadır.

Zeminlerin uzun ömürlü olması son derece önemlidir. Sağlamlık dayanıklılık zemin bölümünde oldukça büyük önem taşır. Bu sebeple de epoksi yapılarda tercih edilebilmektedir. Koku yapmayan özelliği ve şık duruşu cezbetmekle beraber alternatifli yapısı ile yaratıcılık konusunda mimarları etkilemektedir. İç mimarlar çoğu kez bu zemin türünü daha şık bir zemin yakalamak için kullanırlar. Günümüz ofis yapılarında tercih edilmesinin en büyük nedenlerin biri bu mimari estetik faydasıdır.

Epoksi zemin kaplama m2 fiyatı merak edilen konulardan biridir. Epoksi zemin kaplama m2 fiyatı genellikle euro üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Yurtdışından ithal edilen malzemeler oldukları için işçilik ile birlikte toplam fiyat euro bazında verilir. Türkiye’de epoksi yapan usta çok fazla yoktur. Bu nedenle işin değeri daha da artar. İşini bilen ve profesyonel ustalar ile çalışmak normal zemin kaplamaya göre daha pahalı olabilir. Fakat kullanımı düşünüldüğünde diğer zemin kaplama araçlarından daha uygun olduğu da tespit edilecektir.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi zemin kaplama fiyatları verilirken euro bazında fiyatların olduğunu söylemiştik. Bu fiyatların verilmesi esnasında elbette ki bir keşif ve yeri inceleme gerekmektedir. Yer incelemesinin ardından yapıya göre fiyat verilir. Sabit bir fiyat orada söz konusu değildir. Fakat epoksi zemin kaplama m2 fiyatı ortalama olarak sizinle paylaşacağız. Tablomuzda ortalama olarak m2 fiyatı bulabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama m2 fiyatı Ortalama
m2 €12 – €20

Bu içeriğimizde size epoksi zemin kaplama m2 fiyatı ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarım aradığınız bilgileri içeriğimizde bulabilmişsinizdir. Siz de epoksi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz keşif için uzmanlarımızı davet edebilirsiniz.

 1 Yorum

Bir Cevap Yazın