Eski Telefon Boyama

Eski çevirmeli telefon boyama işlemleri halen daha yapılmakta, dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle klasik görünüm sevenler için eski telefon boyama çalışmaları tüm hızı ile sürmektedir. Burada mühim olan nokta evimiz için düşlediğimiz dekorasyonun da kaybolmadan aynı ortam içerisinde var olması isteğidir. Doğru rengi uygulayabilmeyi her zaman düşünebilmeli ve bunun için araştırmalar yapmalıyız. Boya badana konusunda ve hangi renk boyamalıyım gibi sorular için ilgili sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Eski veya Antika Telefon Boyama

Eski veya antika telefon boyama işlemine başlamadan önce akrilik boya tedarikimizi yapmamız gerekmektedir. 20 numara fırça ve akrilik boya temin etmeliyiz. Tüm bunların ardından doğru rengi seçerek işe başlayabiliriz. Renk seçimi antika telefon boyama işleminde oldukça büyük önem teşkil etmektedir. Mavi veya pembe renkleri önerebiliriz. Eski veya antika telefon boyama sırasında 3 veya 4 kat boyama işlemi uygulayabiliriz. Sürekli paralel hareketler ile çalışılması da bu uygulamalar sırasında oldukça önemlidir. Son katın ardından kuruma işlemini de bekler ve telefonun başında ister çaresiz ister umut dolu bekleyebiliriz.

Telefon boyama işlemleri sırasında birkaç örnek görmek bizi de memnun edecektir. Hem ilham almamızı sağlarken hem de yeni fikirler elde etmemize yol açabilir. Eski veya antika telefonlarınızı bu şekilde de farklı bir şekilde yenileyebilir, boyayabilirsiniz.

Cep Telefon Boyama

Cep telefonları hayatımıza gireli çok fazla zaman olmamasına rağmen değişim hızları ve gelişme hızları son derece fazla durumdadır. Eski cep telefonları günümüzde oldukça fazla bulunmakta 5 yıl önce kullandığımız telefonlar şuan antika konumuna gelmektedir. Bu sebeple çöpe atmaktansa dekorasyon amaçlı kullanabiliriz. Bunun için akrilik boya ile birlikte cep telefon boyama işlemimizi gerçekleştirebilir, telefonlarımızı yenileyebiliriz.

Bu içeriğimizde size eski telefon boyama, cep telefon boyama gibi eski eşyaları yenileme ve boyama konusunda birkaç bilgi vermeye çalıştık. Umarım sizler için de faydalı olmuştur. Siz de bu konuda merak ettiğiniz diğer konular için bizimle iletişime geçebilir, eviniz veya işyerinizin boya badana ihtiyaçları için de Boyacım Gelsin ekibi ile tanışabilirsiniz.Bir Cevap Yazın