Ev Boyama Fiyatları

Evimiz ortalama bir insanın hayatının yüzde %40’ını geçirdiği alanlardan biridir. Evini seven insan hayatta mutlu olur ve çevresindeki birçok insana da mutluluk enerjisini yansıtır. Evde mutlu olmanın yolu ise renkli ve içimizi ferahlatan duvarlardan geçmektedir. İşin özü boyası güzel olan evler içimizi ferahlatırken, hayatımızı da olumlu yönde etkilemektedirler. Kaliteli boyanmış evler uzun ömürlü kullanıma açık olup, kaliteli yaşamamızda olanak sağlarlar.

Boyacım Gelsin olarak biz de daha mutlu bir toplum için kaliteli boya badana hizmeti veriyoruz. En iyi fiyatlar ile kaliteli boya badana uygulamalarını yapmaya çalışıyoruz. Sektörün altında fiyatlarımız ile sektörün üstünde profesyonellik sunuyoruz. Müşterilerimizi memnun gördükçe bu anlayışımız ile bu tür hizmetler vermeye devam edeceğiz. İşte Boyacım Gelsin ev boyama fiyatları:

Ev Boyama Fiyatları Eşyasız Eşyalı İtalyan, Dekoratif, Saten (Eşyasız)
1+1 500-800 TL 600-900 TL 2.000-2.600 TL
2+1 700-900 TL 1.000-1.200 TL 2.400-2.800 TL
3+1 900-1.200 TL 1.200-1.500 TL 2.800-3.400 TL

3+1 Ev Boyama Fiyatları

3+1 evler hem büyüklük itibari hem de oda sayılarının fazla olması sebebi ile diğer evlerden farklı fiyatlandırılır. 3+1 ev boyama fiyatları verirken ustalar genellikle görmeden fiyat vermek istemezler. Gördükten, araştırdıktan sonra en iyi fiyatı vermeye özen gösterirler. Çünkü fiyat belirlerken, duvarın yapısı odaların durumu, duvar kağıdının olup olmaması da son derece etkilidir. 3+1 ev boyama fiyatları ise genel olarak, eşyasız evler için malzeme dahil 900 ile 1.200 lira arasında, eşyalı evler için malzeme dahil 1.200 ile 1.500 lira arasında, dekoratif, italyan, saten boya gibi özel boyalar eşyasız evler için 1.800 ile 2.400 lira arasında değişmektedir. Fiyat skalası evlerin yapısı ve durumu ile ilgili değişmeler için aralıklı olarak belirlenmiştir.

arama2

Ev boyama fiyatları araştırmasında 3+1 evler gibi büyük evler ortalama bir fiyat belirlenmesinden iyi bir yer tutar. İşlerin organize edilmesinden fiyat belirlenme çalışmalarına kadar 3+1 ev boyama için belirlenen fiyatlar ile kendimize en uygun fiyatı hesaplayabiliriz. Evimizi, işyerimizi iyi bir şekilde boyatmak için bu tür hesaplamaları kendi çerçevemizden yapmalıyız.

3+1 evler kapasite olarak ortalama üzeri büyük evlerdir. Bu evler içerisinde iyi bir şekilde dizayn edilen pek çok ev vardır. Ev boyama işlemleri de 3+1 yerler için çok daha hususi durumdadır. Zorunluluk ile birlikte bu evlerin dekorasyonu açısından bu durum son derece büyük öneme sahiptir.

Ev boyama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Ev boyama işlemi evin yapısına durumuna göre büyük farklılıklar göstermektedir. Ustaların kalitesi ve malzemelerin markası da fiyatlar da doğrudan etken olabilmektedir. Boyacım Gelsin ekibi olarak müşterilerimize kesin olarak sorduğumuz ve bilgisini aldığımız fiyat verme ilkelerimiz var. Sizin için ev boyama fiyatları verirken fiyatların değişmesini neler etkiliyor, gelin beraber inceleyelim.

 • Boyanacak alanın metrekaresi
 • Kullanılacak boyanın kalitesi ve miktarı
 • Duvarın yapısı (Alçı durumu, duvar kağıdı olup olmaması vs.)
 • Evin eşyalı mı eşyasız mı olduğu

Boya badana uygulamalarını yaparken müşterilerimize kesinlikle sorduğumuz sorulardandır. Bunların yanında ev boyama fiyatları oluştururken, ustalarımızın kaç günlük işinin olduğu, evin kaç gün çalışmaya müsait olduğu da bizim özellikle dikkat etmemiz gereken konulardan biridir.

Ev Boyama Fiyatları 2017

Yeni bir eve taşınan herkes, evinin güzel görünmesi ister. Almış olduğu yeni eşyalarını da büyük bir heyecan mutlulukla evine taşır. Ancak zevkler ve renkler farklı olduğu için taşınmış olduğu evin duvarlarını süsleyen renkler, hoşuna gitmez ve değiştirmek ister. Önce kendisi yapmaya çalışır ancak bunu başaramaz, böyle yapması da hem maddi hem de fiziksel olarak onu zorluğa sokar. Ancak her işin kolay bir yönü olduğu gibi bu işin de elbette kolay bir yöntemi vardır. Etrafta da onlarca olan, boyacı ustalarından bir tanesi bu işlerin tamamını kolayca halledecek ve sizlere bir zorluk kalmayacaktır. Geçmiş yıllarda olduğu gibi, Ev boyama fiyatları 2017 yılında da müşterileri asla zora sokmayacak ve kolayca ödeme yapacak bir fiyattan devam etmektedir. Sizlere her zaman olduğu gibi bu sene de uygun fiyattan iş yapmaktadırlar ve müşterilerinin gönlünü kazanmaktadır.

Bu sayede sizde salonu maviye, mutfağı yeşile, koridoru, kırmızıya, çocuk odasını da çocuklarınızın hoşuna giden bir renge kolayca boyatabilirsiniz. Boyama işlemi sizleri asla mağdur etmeyecektir, hızlı ve kolayca boyama yapıldığı bu süreyi sizde dışarı da arkadaşlarınızla veya yakınlarınızla geçirebilirsiniz. Verdiği hizmet doğrultusunda, Ev boyama fiyatları 2017 yılında da aldığı ücretin kat be kat fazlasını sizlere vermektedir. Eviniz sizlerin istekleri doğrultusunda boyanır ve sizlere teslim edilir. Herhangi bir sıkıntı çıkmayacağından emin olabilirsiniz.

Ustalarımız işlerinde profesyonel ve oldukça başarılırdır. Güler yüzlü hizmetleri sayesinde yapılan işten memnun kalacak ve tekrar ustalarımızla çalışmak için can atacaksınız. Yalnız kendi eviniz değil, bir yakınınızın taşınmış olduğu yeni evinde onlara yardım olması açısından, evin boya işlerini siz yaptırabilirsiniz. İşler yine sizlerin istediği gibi olacaktır. Ev boyama fiyatları 2017 yılı açısından sizleri her zaman mutlu edecektir. Evinizin boyanması konusunda çok hassas iseniz ve her yıl evinizde ki duvarların, tavanların rengini değiştirmeyi seviyorsanız, ustalarımız eviniz sizlerin istediği renklere boyamak konusunda oldukça profesyoneldir. Kısa süre içerisinde işlerinizi halleder ve evinizi sizlere teslim eder. Sizlere şimdiden iyi günler dilerim.

Ev Boyama Ustalarımız

Usta bir işi gerçekleştiren ana elemandır. Ustanın iyi olması gerçekleştirilen işin de iyi olmasına yol açar. Bu sebeple eğer gerçekten harika duvarlara sahip olmak istiyorsak, iyi ve kaliteli boyacı ustaları ile çalışmak zorundayız. Bu kişilerin evimizi güzelleştireceğinden emin olduktan sonra işe koyulmalarını sağlamalıyız. Hayallerimizi yansıtmamız bu süreçte büyük öneme sahip, eğer ev sahibi olarak hayaller güzel bir şekilde ustaya aktarılsa ortaya o denli güzel duvarlar ve güzel evler çıkar. Güzel hayal kurmanın önemi de işte burada meydana çıkıyor. Kuracağımız harika hayallerin gerçeğe dönüşmesini izlemek enfes olabilir. Burada bize düşen boya badana sektörü için daha fazla araştırmak, sektör için mücadelemizi daha fazla vermek ve evimizi güzelleştirmek için çalışmak olacaktır.

Boyacım Gelsin ustalarımızın her biri özel testlerden geçerek, müşteri memnuniyeti baz alınarak bünyeye dahil edilmiş, profesyonel ustalardan oluşmaktadır. Ustalarımız müşterilerin puanlamalarına göre yıldızlanıp, puanlanmakta, her işin sonuna müşteri testine tabi tutulmaktadırlar. Özellikle ev boyama, daire boyama gibi işlerdeki güçlü referansları baz alınarak Boyacım Gelsin ustası olmaya hak kazanan ustalarımız, sertifikalı ve işin ehli konumundadır. Ev boyama ile ilgili çalışmalar yapan boya badana ustalarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Evin Genel Dekorasyonuna Dikkat Edilmeli

Ev dekorasyonu dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelmektedir. Sadece boya badana yapmak kesinlikle çözüm değildir. Esas çözüm ev dekorasyonu ile birlikte yapılan ve bu noktada tüm etmenleri göz önünde bulundurarak yapılan çalışmadır. Her evin farklı bir yapısı ve kurgusu vardır. Ev sahibi olarak düşünmemiz gereken nokta budur. Eğer evimiz geniş değilse italyan boya üzerine düşünmemiz yanlış olacaktır. Ev eşyalarımız klasik bir yapıda değilse sedef boya yaptırmamalı, bütçemiz uygun değilse dekoratif boya üzerine kafa yormamalıyız. Tüm bunları göz önünde bulundurarak yapılan ev boyama ise mükemmel sonuçlar verir. İşte bu sebeple burada en büyük görev kesinlikle ev sahibine düşmektedir. Biz de Boyacım Gelsin olarak size yardımcı olmak için beğendiğimiz ev boyama örneklerini size derledik. İlham almanızı dileyerek listemizi sizinle paylaşıyoruz.

Ev Boyama Renk Seçimi

Ev boyama uygulamaları için renk seçimi büyük önem taşımaktadır. Bu önemin kendince getirdiği birçok artı vardır. Rengi doğru şekilde seçebilmek evimizi, duvarlarımızı uzun süre bir etkiye bırakacak seçimlerden biridir. Bu seçimi önemsemeli ve renkleri doğru şekilde araştırmalıyız. Bunun için bej renkleri, açık tonlar ve daha önce sık kullanılan ev dekorasyon renkleri incelenebilir. Başarılı bir biçimde uygulanmış örnekler, her daim bizim için ilham verici nitelikler taşıyacaktır. Mobilyaların durumu, evin yapısı bu süreçte dikkat edilmesi gereken öğelerden yalnızca birkaçıdır. Hayalinizdeki eşsiz evde mutluluk ile yaşamanız dileğiyle, renkli kalın.12 yorum

 • Ali Ekoğlu

  Ev boyama ile alakalı hoş bir yazı olmuş. Biz de geçen günlerde Bahçelievlerde bulunan evimizi boyatmaya karar verdik. Bu anlamda tüm çalışmalarımızı ayarladık. İyi bir usta bakıyoruz. Umarım siz de bize yardımcı olabilirsiniz.

 • Ece Korkmaz

  Çalışmalarımız için en iyi ustaları seçmeyi başardık. Ev boyama fiyatları kategorisindeki fiyatlarınız da son derce uygun. Bu çalışmalarınız için teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ediyorum sizi.

 • Merve Atilla

  Ev boyama işlemleri için harika bir ekibiniz var ve çalışma şekilleri de son derece güzel. Profesyonel bir deneyim sunduğunuz için teşekkürler.

 • Doruk Gunce

  Ev boyama fiyatlari ile alakali bilgilendirici bir calisma olmus. 2017 yilinda yapilmis olmasi da guzel. Bunun icin tebrik ediyorum.

 • Hande Yazıcı

  Ev boyama konusunda birçok kişi ile görüşme halindeydik. Profesyonel çalışan birilerini arıyorduk hakikaten. İşinde iyi olan ve işini önemseyen kişileri dahil etmek istedik. Bu süreçte içeriğinizi görmek beni de memnun etti. İçeriğinizi detaylıca inceledik. Fiyatlarınızda uygun, böyle bir çalışma yaptığınız için teşekkür ederiz.

 • Handan Kardeloglu

  Fiyat konusunda iyi gozukuyitsunuz. Bir de renk secebilsek. Ernk secimi biraz zor oluyor. Her zaman bir sonrası asamaya gecmek icin rengi belirlememiz lazim ama yapamiyoruz. En zor kismi da bu durum iste. Geri kalan zaten kendiliginden geliyor. Ilk asamayi gecemiyoruz birtek.

  • Boyacım Gelsin

   Renk seçebilmek sizinde belirttiğiniz gibi zaman zaman zor olabiliyor fakat ev boyama işlemine hazırsak kendimize en uygun rengi araştırarak bulabiliyoruz. Bunun için size tavsiyemiz araştırma ve örnek incelemeden sapmadan devam etmeniz.

 • Ersen caliskan

  Ev boyama hakkinda borcok bilgi var. Ozellikle renk secimi ile alakali iyi bir deneyim olmus. Elinize saglik

  • Boyacım Gelsin

   Görüşleriniz için teşekkür ederim. Hakikaten ev boyama sürecinde renk seçimine önem verdik. Bizi onurlandırdınız. Teşekkürler.

 • Merve Atilla

  Eklemeler yaptığınız için teşekkür ederiz. Hangi markayı seçmemiz gerektiği ile ilgili de bir bilgi yazabilir misiniz?

 • Ersen caliskan

  Son eklediginiz orneklere bayildim. Gercekten harika olmus. 6. resim tam benim evime gore olacak.

  • Boyacım Gelsin

   Teşekkür ederiz. Resimleri ülkemizdeki evlere olan uyuma göre seçtik. Sizin evinize benzediği için mutlu olduk. Bu şekilde çalışmalara devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın