Evimi Hangi Renge Boyayabilirim?

Ev boyama ve boya badana yaptırmak isteyenler için evimi hangi renge boyayabilirim içeriği hazırladık. Hayal ettiğiniz eve sahip olmanız için harika renk önerileri ve renkleri burada bulabilirsiniz. Renk seçimi bir evin dekorasyonu için son derece önemlidir. İyi bir şekilde yapılan renk seçimleri bizler yaşanabilir bir ev ile baş başa bırakırken kötü yapılan seçimler için aynı durum söz konusu değildir. Bu sebeple duvarlarımızın rengini belirlemek önümüzdeki yıllar için yaşam kalitemizi belirleyecek önemli unsurlardan biri olmaktadır.

Boyacım Gelsin ekibi olarak size ev boyama işlemleriniz için değişik renk önerilerinde bulunacağız. Bunun için örneklerimizi incelemenizi sağlayacak, renklerin anlamları bölümümüz ile de seçtiğiniz rengin hangi anlamı ifade ettiğine dahi bakabilecekseniz.

Renk Önerilerimiz

Renkler içerisinde bazıları vardır ki evimize yakışır, duvarları bambaşka bir hale sokar. Bu bölümde sizi onlardan birkaçı ile buluşturacağız. İşte duvarlarınızı süsleyecek renk önerileri:

Lületaşı Rengi:

Renk, genel itibari ile tam bir ev dekorasyon rengidir. Kullanımı da mobilyalar ile tam bir uyum içinde çalışır. Lületaşı rengi eviniz için ideal olabilir.

luletasirengifilliboya

Fildişi Rengi:

Fildişi rengi, ismi ile birlikte bambaşka bir gizem sunabilir. Rengin genel kullanımı için kolay bir renk olduğu söylenebilir. Evinizin her yerine rengi kullanabilirsiniz.

fildisirengikullanim

Şampanya Rengi:

Şampanya rengi için söylenecek çok bir söz yok. Ülkemizin duvarlarının bir bölümü bu renk ile kaplanmıştır. Odalar, mutfaklar, evin her köşesi bu renk ile ferahlık verebilir.

sampanyarengiornek

Kum Beji Rengi:

Renk gibi renk diyebileceğimiz ev boyama efsanesi. Bir dönemin efsanevi duvar boyası enstrümanıydı. Ev eşyalarına birebir uyumlu, tam bir dekorasyon harikasıdır.

kumbejirengikullanim

Deniz Kabuğu Rengi:

Deniz kabuğu rengi mavi renk tonları sevenler için hoş bir izlenim bırakacak renklerdendir. Rengin genel kullanımı için huzuru ve doğayı temsil ettiğini söyleyebiliriz.

marshalldenizkabugurengi

Başarılı Ev Boyama Örnekleri

Ev boyama söz konusu olunca başarılı çalışmalar yapabilmek son derece önemli bir hale geliyor. Ev sahipleri için de başarılı ev boyama örnekleri incelemesi yapabilmek tam bir ilham kaynağı olabilir. Renklerin kartelada duruşu ile duvarda duruşu farklı yansıyabilir. Bu sebeple Boyacım Gelsin olarak size birkaç ev boyama örneği sunalım.

Örnekleri incelemenin ardından renkleri, ayrıntıları ile incelemek isteyebilirsiniz. Bunun için de her rengi ayrı ayrı incelediğimiz bir içerik havuzu oluşturduk. Burada renklerin örnekleri görebileceğiniz ve farklı renk önerileri de bulabileceğiniz ortamı bulabilirsiniz. Harika bir eve sahip olmanız dileğiyle.Bir Cevap Yazın