İstanbul Boyacı Ustası

İstanbul boya badana sektörünün en canlı olduğu şehirdir. Bu şehirde birçok boyacı ustası mevcut olup, bu ustalar çalışmalarını profesyonel bir şekilde geliştirmeye gayret ederler. İstanbul boyacı ustası dendiğinde hepimizin aklına pek çok çeşit insan tip geliverir. Fakat kurumsallaşmış, işini bilen ve müşterisine önem veren ustalar gelmez çoğunlunlukla. Boyacım Gelsin olarak biz de bu algıyı tersine çevirmek için kurumsal bir yapıda profesyonel hizmet veren boyacı ustası bulmak isteyenlere özel bir yapı oluşturduk.

En İyi Boyacı Ustası Nasıl Olmalı?

Boyacı ustası olmak kolay iken en iyi olmak her sektörde olduğu gibi boyacı sektöründe de epey zor. En iyi olmanın en önemli koşulu dürüst olmak, müşterilere karşı dürüst davranmaktan geçiyor. Size en iyi boyacı ustası bu kişi dediklerinde size güvenmeleri, sözüne itibar etmeleri, işinizi iyi yapacaklarına inanmaları gerekiyor. Bunun için çalışmalarınızın iyi olmasının yanında verdiğiniz sözlerinde yerinde ve zamanında yapılması son derece önemli bir durum teşkil ediyor.

Fiyat, müşterinin gözünde gerçekten önemli bir kavram. Fiyatı uygun olmak, sabit bir fiyat ile çalışmak müşteriye son derece güven veren davranışlar olarak tanımlanıyor. Bunun için sabit fiyatları olan, müşteriye göre fiyat değiştirmeye, ev boyama fiyatları, daire boyama fiyatları, boya badana fiyatları belli olan boyacı ustası müşterinin gözünde çok daha itibarlıdır.

istanbulboyaciustasikaliteli

İşinin ehli olmak her işte büyük avantaj getirir. Bilgili olmak, işini bilmek ve verilen işi doğru şekilde yapabilmek, herkese o işin en iyisi olması yolunda büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Eğer en iyi boyacı ustası olunmak isteniyorsa, işine hakim olunmalı, en iyi olmak için en çok bilen olmaya odaklanılmalıdır.

İstanbul’da yaşamak bir hayli zordur şehrin gürültüsü içinde kaybolur gidersiniz. Akşamları evinize geldiğiniz zaman ise bir nebze rahat hissedersiniz peki evinizin boyalarının eskidiğini düşündüğünüz oldu mu hiç? Bu eskiyen veya değiştirmek istediğiniz duvarları usta bir şekilde halletmeyi düşündünüz ama zamanınız olmadığı için hiç yeltenmediniz bile eminim. Bu makaleyi okuyorsanız size İstanbul boyacı ustası lazım demektir, çünkü internette aramadığımız şeyler karşımıza çıkmazlar. Sizde işinde kaliteli bir boyacı ustası arıyor ya da usta ile konuşup en iyi gidecek renkleri mi sormak istiyorsanız iletişim konusunda oldukça rahat bir web sitesine geldiniz demektir. Boya badana yaptırmaya çok yakınsınız anlamına geliyor bu durum.

Sizlere en iyi boya badana hizmetini verecek az sayıda firma vardır bu firmaların biri olduğumuzu iddia ediyoruz, size çok yüksek fiyat çekip canınızı sıkmıyoruz. Yaptığımız boya işlerini gösterip kafanız da ki sorulara cevap veriyor ve aynı zamanda İstanbul boyacı ustası aramaktan kurtarıyoruz. Renklerin anlamlarını ve psikolojiye etkisini göz önünde bulundurarak size yüzlerce renkte boya gösteriyoruz örnek kağıtlarımızda nasıl duracağını inceledikten sonra kafanıza yatan rengi alıp etrafa zarar vermeden evinizi boyuyoruz. Evinizde ki diğer eşyalara boya sıçratmamak gibi titizliklere oldukça önem veriyoruz. Ustalarımız çalışırken haberiniz bile olmayacaktır sessiz ve titizlikle işlerini halledecek gün sonunda ise yüzünüzde ki gülümsemeye şahit olacakları konusunda garanti veriyoruz.

Evinizin ister rengarenk ister tek renk şeklinde ayarlayabiliriz aynı zamanda önce badana işlerini halledip daha sonra boy işlerini de halledebiliriz. Çoğunuzun odasını rengarenk yapıp onun hayal gücünü genişletecek bir odada yetişmesini sağlayabiliriz. Aynı zamanda isteğe bağlı olarak boya işlemlerini kısa ve kaliteli şekilde bitirebiliriz. İstanbul boyacı ustası dedikleri zaman aklınıza ilk biz geleceğimizi söylüyoruz ve bunun arkasında duruyoruz. Yaptığımız kaliteli işler ile birçok referansımız bizimle tekrar çalışmak için can atıyorlar ama çalışamıyorlar çünkü bizim yaptığımız boya işlemi 3-5 ayda solacak veya dökülecek tarzda kötü işlemler değildir. Size boyanın kalitesi konusunda ciddi derecede garanti veriyoruz, dökülme ve akma gibi durumlar asla söz konusu değildir. Aynı zamanda boyalarımız kalın şekilde ayarlayıp çiziklerde bile belli olmayacak şekilde teslim edebiliriz.

Neden Boyacım Gelsin?

Boyacım Gelsin boya badana sektöründe kaliteli ustalar ile çalışmak isteyen kişilere yönelik olarak kurulmuştur. Piyasa fiyatının altına piyasanın en iyi ustalarını sunmayı hedefleyen Boyacım Gelsin ile aradığınız ustaları kolaylıkla bulabilecek, gönül rahatlığı ile ev veya işyerleriniz için davet edebileceksiniz.

İstediğiniz ustayı seçme imkanı Boyacım Gelsin ile size sunulan bir fırsat. Size en uygun ustayı seçerek, geçmişteki işlerine bakarak, inceleyerek, çalışma prensiplerine göz gezdirerek usta tercihi yapabilirsiniz. Bunun için boya ustaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Boyacı

İstanbul boyacı sektörü düşünüldüğünde duvarları renklendiren ve işini severek yapan boyacı dünyasını düşleriz. Bu tür ustaların varlığı ise ne yazık ki sandığımız kadar fazla değildir. Her usta kendi bünyesinde hizmet vermekte olup, profesyonellik anlayışını elde edememiştir. Kaliteli bir hizmet için kendini geliştirmek ve kendini işine adamak son derece önemlidir. Boya badana yapabilmek için bu tür çalışmaların yukarılara çıkması için kendini işine adamak ve kendi işinde başarılı işler yapabilmek esastır.

Her boya badana işi bambaşka bir deneyimi kendimize tutar. Boya badana yapabilmek için boyacı ustaları tecrübelerini ortaya koyarken, ev boyama, daire boyama gibi işler için de her uygulamanın kendi tecrübesini getirdiğini söyleyebiliriz. Evin alçıpan durumu, duvarların yapısı, duvar kağıtlarının durumu ve birçok konuda her işin yapısı ayrıdır. Bu sebepledir ki keşif yapmadan fiyat verilmez. Evi ziyaret ederek ve evi keşif yaparak tüm detaylar incelendikten sonra keşif işlemi gerçekleşir.

istanbulboyaciustasi

Boyacı Ustası Fiyatları Nasıl Verilir ve Ustalar Nasıl Çalışır?

Bir evi sevmek, bir evi sahiplenebilmek için o evin göze hitap etmesini bekleriz. Bir evin dikkat çeken özelliklerinin başında evin boya durumu gelmektedir. Boyasını beğenmediğiniz bir evin içindeki herhangi bir eşyayı ya da nesneyi beğenme ihtimaliniz de son derece düşüktür. Çünkü arkaplan o nesneyi öne çıkarabilmek için yetersizdir. Bu durumda ihtiyacınız olan ilk kişi boyacı ustasıdır. Aradığınız ustayı bulmak ise çok basit. Açın arama motorunuzu ve İstanbul boyacı ustası yazın. İşte bu kadar!

Bizim güzide ülkemiz Türkiye’de boya ve fırça alabilecek kadar parası olan herkes potansiyel bir boyacı ustasıdır. Hal böyle olunca da işin asıl ustaları gereken değeri görememektedir. Örneğin çoğu kişi internet üzerinden İstanbul boyacı ustası aramak yerine İstanbul boya-fırça aramasını yapmaktadır. Hâlbuki bu iş profesyonellik gerektiren bir meslektir. İstanbul boyacı ustası konusunda ülkemizde diğer illerin neredeyse toplamı kadar boya ustası barındırmaktadır. Tabi bu kadar kişi arasında aradığınız ustayı bulmanız bazen zor olabilir. Sizin beğendiğinizi beğenmeyen bir usta o işi yaparken zorlanabilir. Aynı seçenek sizin içinde geçerli. Bir işi ustanın hayal gücüne bırakmak istersiniz fakat sundukları içinize sinmez. Bu şekilde de boyatıp boyatmamak arasında kararsız kalabilirsiniz.

Boya ustalarının yaptığı aslında bir işten ziyade daha çok sanattır. Bir sanat icra etmek ne kadar zor ise boya ustalığı da o kadar zordur. Bu işi profesyonel olarak yapan kişiler en az bir ressam kadar hayal gücüne sahiptir. Renkler, renk tonları, renk uyumları ve boya türü seçimi bu hayal gücünün birer parçasıdır. Boya ustalarına genel olarak “Ne kadar sürer? Ne zaman kurur? Koku ne zaman geçer? Elimle değsem izi çıkar mı?” gibi soruların yerine “Bir odayı boyamak için ne kadar boya gerekir? Hangi boya nerede kullanılır? Boyaların renk tonlamaları nasıl olmalıdır?” şeklinde sorular sorulmalıdır.

Aslında bu işin ustasını bulmak “İstanbul boyacı ustası arıyorum.” demek ya da yazmak kadar kolay. Asıl olan bu işi kendinizin yapamayacağını kabullenip işi ustasına emanet etmek.

Bu içeriğimizde size İstanbul boyacı ustası bakış açısı ile birkaç bilgi aktarmaya çalıştık. Bu bilgiler ışığında siz de boya badana işlemlerinizi kolaylıkla halledebilir, istediğiniz mutlu ve renkli eve kısa sürede kavuşabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan, sizi meraklandıran sorular varsa yorum bölümü veya iletişim bölümünden bize rahatlıkla iletebilirsiniz.

Bölgelere Göre Boyacı Ustaları

 1 Yorum

  • Ece Korkmaz

    Boyacı ustaları arıyorsanız kaçırmayın derim. Özellikle ev boyama ve daire boyama çalışmalarını son derece titizlikle yapıyorlar. Elinize sağlık çalışmalarınız için.

Bir Cevap Yazın