İstanbul ve Çevresinde Bulunan En İyi Boyacı Ustası ve Ustaları

Aslına bakarsanız birçok kişi boya ve badana işlerini yapabilir fakat nasıl yapar, çevresindekiler de kendi gördüğü mükemmelliği iş sonunda görür mü o biraz tartışılır. Kaliteli bir boyacı ustası olmak uzun uğraşlar ve yıllar gerektiren bir iştir bu iş için genellikle çekirdekten yetişme kişiler daha ön planlardadır. Bununla birlikte en iyi boyacı ustası genellikle İstanbul ve çevresinde bulunmaktadır çünkü böyle büyük ve metropol şehirlerde bu tür işlerin kazancı daha fazla olmakla birlikte hergün çok büyük oranlarda göç alan İstanbul, iş olanaklarını da arttırmaktadır.

Semtlerle kıyaslayacak olursak en kaliteli ve ucuz fiyatlarda çalışacak en iyi boyacı ustası genellikle ucuz ve pahalı olarak ikiye ayrılabilir eğer büyük fiyatlar ödeyip standart hizmetler almak yerine cüzi miktarlar ile bu işi bitirmeyi tercih ederseniz sizlere önerebileceğimiz ustalar vardır. Ayrıca sıradan bir boyacı ile kaliteli bir boyacı ustasının ne türden farklılıkları olabilir diye düşünebilirsiniz, hemen sizlere bunu açıklayalım. Sıradan boya ve badana işlerinde çalışan kişiler genellikle tecrübesizdir ve ustalık belgesi bulunmamakla birlikte pek kaliteli iş yapamazlar fakat bir boya badana ustası yıllarını bu işe verdiği için zaten olaya önde başladığı gibi ustalık belgesi de bu işin cabasıdır.

Standart bir boyacı “hemen bitse de gitsek” gibi düşünebilirken en iyi boyacı ustası işin ciddiyetinin farkında olup yaptığı işi en mükemmel şekilde sonlandırmayı planlar. Boya badana yapmak bildiğiniz gibi kolay bir iş değil her şeyde olduğu gibi bu işinde üstadları var. Sizlerde iç veya dış mekan boya ve badana işlerinizi az maliyetli ve tam zamanında bitirmek, fazla yorulmadan sadece birkaç günde işin içinden sıyrılmak isterseniz kaliteli bir boya badana ustası ile iletişime geçebilirsiniz. Planlarınızı ertelemeyin, Yaza girerken sizde evinize, ofisinize usta ellerin birkaç dokunuşu ile yeni ve şık bir görünüm sağlayabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Bu ustalar işlerin eğitimini almış profesyonel kişiler olduğu için çok sık tercih edilmektedir.

İstanbul En İyi Boyacı Ustaları

Bulunduğumuz zamanlarda işinin en iyisini yapanları bulmak için biraz uğraşmanız gerekmekte tıpkı tıp sektöründe işinin ehli birçok insan olduğu gibi boyacılık sektöründe de bu işler böyle yürümektedir. “Her işi yaparım” diyenlerin değil de asıl işi bu olanların yani en iyi boya badana ustası bulmak bu devirde biraz zahmetli olabilmekte. Özellikle İzmir, İzmit, İstanbul gibi büyük şehirlerde en iyi boyacı ustası size oldukça uçuk fiyatlar verebilmekte bu da cebinize oldukça büyük zararlar verebilmekte bunun için öncelikle geniş çaplı bir fiyat araştırması önermekteyiz. Bununla birlikte fiyat araştırmasının yanında evinize gelecek olan ustaların çevrenizdeki en iyi boyacı ustaları olmasını önermekteyiz.

İyi boyacılar genellikle alacakları ürünlerin fiyatlarını anlaşmalı oldukları dükkanlardan aldıkları için fiyatlar oldukça büyük miktarlarda düşüş yaşayabilir ve bu da cebinize katkı sağlar. Ayrıca iyi bir boya badana ustası hangi ürünün kaliteli olup hangisinin kalitesiz olduğunu bildiği için büyük ihtimal ile en iyi boya badana ürünlerini en uygun fiyatlara almaya çalışacaktır bu da evinize veya belirlemiş olduğunuz mekana yapılan boya badana işlemlerinin uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayacaktır. Sizde belirtmiş olduğumuz büyük şehirlerde yaşıyorsanız genellikle az nüfuslu şehirlere göre vereceğiniz fiyat biraz daha artış gösterebilmektedir fakat bu büyük şehirlerde küçük semtlerden bulacağınız iyi bir boyacı ustası size daha uygun fiyatlar söyleyerek ikinizin de zor durumda kalmaması için uğraşabilir mesela Zeytinburnu boyacı ustası veya Şişli boyacı ustası fiyatları ile Taksim boyacı ustası arasında oldukça büyük farklar olabilmektedir bunun için demiş olduğumuz gibi iyi bir fiyat araştırması ve sıkı bir pazarlık yapmak zorundasınız.

Büyük şehirlerde bulunan konutlar küçük şehirlere göre daha hızlı kirlenir ve yıpranır bu yüzden bir süre sonra kötü bir görünüm ile karşılaşabilirsiniz, kendi işimi kendim görürüm gibi bir düşünceniz varsa bu işe bir virgül koymanızı öneririz çünkü hiçbir bilginiz olmadan bu işe girişirseniz büyük ihtimal ile başarısızlık ile sonuçlanacak ve maddi zararın yanı sıra zamanınızda da büyük bir kayıp meydana gelecektir bu sebeple işi bilene bırakmak ve en güzel sonucu elde etmek en doğrusudur.

 Bir Cevap Yazın