İtalyan Boya Modelleri ve Fiyatları

İtalyan boya hayatımızın pek çok yerinde karşımıza çıkan bir boya badana çeşididir. Bu boya badana çeşidi evlerimizin, işyerlerimizin daha şık ve modern görünmesi için yapılmaktadır. Özellikle kurumsal bir görünüme kavuşmak, ciddi bir izlenim bırakmak isteyen işletmelerde italyan boya sıklıkla kullanılmaktadır.

Farklı bir görünüm ile evlerimizi, yapılarımızı süsleyen italyan boya, leke tutmaz ve normal bir boya badana türünden çok daha dayanıklıdır. Uzun yıllar evinizde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. İtalyan dekoratif boya olarak da adlandırılan bu uygulama özellikle iç mimarlar tarafındna ev dekorasyonu için tercih sebebi olmaktadır.

İtalyan Boya Modelleri

İtalyan boya modelleri uygulama anlamında kullanılan boya türlerinden kaynaklı farklılaşmaktadır. Hem renk itibari ve hem de uygulanış itibari ile italyan boya modelleri birbirinden farklı bir izlenim bırakmayı başarmıştır. Biz de Boyacım Gelsin olarak size italyan boya modelleri bölümümüzde birçok evde uygulanışlarını sergilemeye çalışacağız. Umarım sizin için de ilham verici bir örnekler topluluğu olur.

İtalyan Boya Desenleri

İtalyan boya desenleri her zaman diğerlerinden farklı bir noktadadır. Merak edilen ve ilgi uyandıran şekilde çalışan bu italyan boya desenleri, birçok ev sahibi için de araştırılası bir konudur. Bu boya türü içerisinde doğru deseni seçmek son derece önemlidir. Eğer evimizde klasik mobilyalar ağırlıklı ise bu tür desenler kullanmalı, eğer daha modern figürlere sahip mobilyalar var ise bu tür desenleri kullanmalıyız.

Desenlerin çalışma koşulları ve çalışma ilkeleri boya badana sektöründe kesinlikle farklıdır. Bu farklılık ev sahiplerinin isteklerine göre optimize olmaktadır. Ev sahipleri, ev boyama işlemleri sırasında kendilerine en uygun figürü seçer ve boyacı ustalarından uygulamalarını isterler. Bu boya uygulamaları yaklaşık olarak 2 gün sürmektedir. Elbette ki  bu uygulama sürecinde duvarların metrekare durumları da önemlidir.

İtalyan Boya Fiyatları

İtalyan boya fiyatları normal bir boya badana uygulamasından biraz daha pahalıdır. Emek ve iş yükü olarak fazla olan bu uygulama ile evlerin boyanması biraz daha uzun sürmekte, normal işlemlerden biraz daha fazla zaman almaktadır. Ortalama olarak italyan boya fiyatları konusuna değinecek olursak normal boya badana fiyatları statüsünün iki katına yakın olduğunu söyleyebiliriz.

Boya badana işlerinde keşif yapmadan fiyat verilmez. İşin uzmanı olan kişiler evlere, işyerlerine boya badana işlemi için keşif yaptıktan sonra fiyat verebilir, yapıyı tanıdıktan sonra doğru teşhisi koyabilirler. Bunun için net bir fiyat vermek yerine ücretsiz keşif istemek müşteriler için daha doğru sonuçlar getirecektir. Uzun süreli yapınızda kalacak olan bu işlem için profesyonel biçimde çalışmak lehinize sonuçlar oluşturacaktır.

Bu içeriğimizde size italyan boya modelleri ve italyan boya fiyatları ile alakalı bilgiler vermeye çalıştık. Evinizde şık ve modern bir görüntü veren bu boya badana modelini sizinle paylaştık. Umarım sizin için de faydalı bir içerik olmuştur. Siz de konu ile alakalı olarak sorularınızı ve görüşlerinizi iletebilir, italyan boya uygulamaları için uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın