Kapiçino Rengi (Cappuccino) ile Ev Dekorasyon Önerileri

Kapiçino rengi hayatımızın bir bölümünde karşılaştığımız bir renktir. Kahve dükkanlarından aldığımı kapiçino (cappuccino),  bizi canlandırır. Rengin bir diğer adı da kapuçino rengi diye adlandırılır. Hayatımızı hareketlendirmemize yardım eder. Kapiçino rengi ile boya badana yapabilmek, ev boyama yapmak da aynı işlevi gören etmenler arasındadır.

Renk genel olarak dekorasyon rengidir. Tek başına tam  bir anlam ifade etmese de genel olarak kullanıldığında ev eşyaları ile birlikte tam bir uyum içinde çalışır. Ev dekorasyon önerileri sunulurken kapiçino rengi ile yapılan boya badana çalışmaları kesinlikle örnek olarak gösterilmelidir.

Kapiçino Rengi

Rengi göstermeden anlatmak biraz garip olabilir. Bu sebeple rengi şöyle bir gösterelim istedik. Rengi inceledikten sonra filli boya renkleri, dyo boya renkleri gibi bölümlerimizden diğer renkleri de inceleyebilirsiniz.

kapicinorengiornek

Kapiçino, kahve türü olarak oldukça farklıdır. Kapiçino veya kapuçino kremalı ve sütlü italyan kahvesine denir. İsmi de italyan kökenlidir. Kapiçino genel olarak köpüğü şekil yapılabilen bir kahve türü olduğu için de cafe diyebileceğimiz mekanlarda sıklıkla servis edilir. Hayatımıza, evimize de aynı şıklığı yansıtabilen bir renk türüdür de aynı zamanda. Bu renk ile odalarımızı şık ve yaşanabilir bir ortam haline çevirebiliriz.

Bu içeriğimizde size kapiçino rengi ile ev dekorasyon önerileri vermeye çalıştık. Evinizin güzelleşmesi ve hayallerinizdeki yer haline gelmesi için renk önerilerimizi sunmaya devam edeceğiz. Boya badana yaparken düşlediğiniz harika evlere sahip olmanız dileğiyle.Bir Cevap Yazın