Kartal Boyacı Ustaları

Kartal boyacı ustaları İstanbulun Kartal ilçesindeki boya badana talebine karşılık çalışan boya badana ustası ekibidir. Kartal bölgesi yaklaşık 48.000 metrekare yüz ölçümüyle oldukça büyük bir boya badana potansiyeline sahiptir. Nüfus olarakta yüz ölçümüne paralel yaklaşık 450.000 gibi bir rakam ile İstanbul nüfusunun yarım milyonunu barındırmaktadır. Doğal olarak nüfus kalabalığını barındıracak olan konut sayısı fazladır. Her evin boya badana iç mekan dizayn, dekor gibi özelliklerini göz önünde tutarsak İstanbul Kartal boya badana ustalarına bir hayli iş düşmektedir. Bu talebi istatiksel olarak ifade edecek olursak her gün Kartal bölgesinde 200 ila 400 arasında daire boyanmaktadır.

Peki bu kadar iş yoğunluğunda Kartal boyacı ustaları nasıl çalışmaktadırlar?

Özellikle iş temposu fazla, boya badana ihtiyacı ve nüfus yoğunluğu fazla olan ilçelerde ilçeye mensup boya badana usta ekibinin profesyonel çalışması oldukça önemlidir. Sonuç itibariyle alanında uzman ve iş tecrübesi olan ustalar yaptıkları işin hem kaliteli hemde en kısa sürede bitirilmesi için büyük bir titizlikle çalışmaktadırlar. Örneğin, özellikle bu ilçede boya ustası ekibi olan firmalar müşteri ile anlaştığı günde boya badana işini bir günde bitirmektedir. Aynı gün içinde hem keşif hemde boya işini yapmaktadırlar. Evin bir odalı veya 5 odalı olmasının fazla bir önemi yoktur gerekirse 5-6 kişilik ekipler ile çalışırlar ve istediğiniz marka boyayı renk kartelasından seçim yaptığınız ve dilediğiniz renge boyamaktadırlar. Kartal boya badana ustası ekibinin en önemsediği konulardan biri de boyama yaparken eşyalarınıza zarar vermeden boya işlemini yapmalarıdır. Bunun için boya badana işine başlamadan önce mutlaka her yeri güzelce izole etmekte ve yerleri pratik örtü ile kaplamaktadırlar. Eşyalarda düzenli bir şekilde toparlanıp üzerleri hışır örtü ile örtülmektedir. Boya badana işi bittikten sonrada eşyalarınız aynı şekilde tekrar yerlerine yerleştirilmektedir. İstanbul Kartal boyacı  ustasının müşteri memnuniyeti için daima ekonomik fiyatlar, titiz çalışma, zamanında teslim ve ücretsiz keşif prensibi ile çalıştıklarını söyleyebiliriz.
Kartal ilçesinde oturuyor ve güvenilir, uzman kişilerden oluşan bir Kartal  boyacı ustası ekibi arıyorsanız Boyacim Gelsin ekibi ile iletişime geçebilir kartalda mevcut olan tecrübeli boya ustası ekibimize evinizi gönül rahatlığıyla boyatabilirsiniz.Bir Cevap Yazın