Polisan İç Cephe Boya Renkleri, Renk Kataloğu, Renk Kartelası

Polisan Bitlis ailesinin 1920’li yıllardan başlayan iş hayatı içerisinde 1985 yılında boya imalatı ayağı ile harekete geçmiştir. Polisan boya kendi için 250’den fazla ürün çeşidine sahiptir. Elegans iç cephe boya ürünü üst segment boya statüsünde pazar lideri konumundadır. Firma çevreye en duyarlı firma olma yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Polisan yıllardan gelen tecrübesi ile boya badana sektöründeki önemli firmalardan biridir. Boya badana renkleri seçerken Polisan renkleri, Polisan iç cephe renk kartelası kesinlikle incelenmelidir. Evleriniz boyamak isteyen kişilerin güvenerek tercih ettiği Polisan renkleri, boyacı ustaları tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Özellikle uzun ömürlü olması, kalıcı bir şekilde yapıda durması sebebi ile tercih sebebi olmaktadırlar. Biz de bundan dolayı size Türkiye’nin önemli boya markalarından biri olan Polisanın renklerini sergiledik. İşte Polisan iç cephe renkleri, renk katalogu ve renk kartelası:

polisanrenk3

polisanrenk2

polisanrenk1

Polisan Boya Renkleri

Polisan genel itibari ile çok kullanılan bir boya markasıdır. Ülkemizde yıllardan beri var olan bu marka için halkın markası demek yanlış olmaz. Türk halkının gönlünde bir yer edinmiş olan bu marka için, renklerin seçim kolaylığı ve boya kalitesi bakımından oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Şık ve modern bir eve sahip olmak isteyenlere hitap eden Polisan boya renkleri, geliştirme ve büyüme süreçlerinde de aynı gaye ile çalışılmaktadır.

İnsanlar evlerini dizayn ederken öncelikle renk seçimi yaparlar. Doğru rengi tercih edebilmek, ihtiyacımız olan renkler ile ev dekorasyonu yapabilmek son derece önemlidir. Bu sebeple renk kartelası geniş olan bir boya markası ile işlemlerimizi tamamlamaya gayret ederiz. Polisan boya renk kartelası da bu sebeple bize eşsiz imkanlar sunmaktadır. Evimizi güzelleştirmemiz için bize birçok renk seçeneği sunabilmektedir. Bize kalan ise kendimize en uygunu tercih ederek, evimizi güzel bir yer haline getirmekten geçer. Sizin de harika bir eve sahip olmanızı diliyoruz. Boyacım Gelsin olarak her daim yanınızdayız. Boya badana ihtiyaçlarınız için bizimle istediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın