Şampanya Rengi Golden Duvar Boyası

Şampanya rengi evlere verdiği taze tat ile ülkemizde çok sık şekilde kullanılmaktadır. Boya badana sektörü içerisindeki en iyi çalışmalardan biri olan şampanya rengi boya badana hizmeti evlerde sıklıkla uygulanmaktadır. Geçmişten gelen bilinirliliği ile ve gerçek ve duvar rengi olması dolayısı ile bu rengi hayatımızın pek çok yerinde rahatlıkla görebiliriz.

Bir evin ferahlık vermesi son derece önemlidir. Şampanya rengi de suya yakın bir renk olduğundan dolayı evlerde su misali ferahlık verir. Yaşamımıza huzur katar. Huzurlu bir ev ile şahane duvarlar vaat eder bizlere. Bu renk ile birlikte hayatımıza renk katan en önemli öğelerden biri de hiç kuşkusuz kum beji rengidir. Kum beji rengi ile şampanya rengi evlerde en çok gördüğümüz boya renkleri arasındadır.

Şampanya Rengi Boya

Şampanya rengi boya, boya firmalarının üretiminin bir bölümünü kapsar. Marshall, Filli Boya, Dyo,  Jotun gibi firmalar renk kartelaları içerisinde muhakkak bu renge de yer verirler. Bunu Filli boya renk kataloğu içerisinde de rahatlıkla görebilirsiniz. Renk kartelaları evlerinizi güzelleştirmeniz için size harika öneriler sunabilir.

Şampanya rengi golden olarak da bilinir. Lüksün rengi olan bu renk ile klasik mobilyalarınızı tamamlayıcı duvarlar elde edebilirsiniz. Şampanya rengi golden duvarlarımızı şık evlerimizi daha da güzelleştirmek için tercih edilmelidir. Kaliteli ve işini bilen boyacı ustası tarafından uygulanan bu çalışmalar, evleri güzelleştiren önemli etmenlerden biridir.

sampanyarengiornek

Açık Şampanya Rengi

Açık şampanya rengi de kullanımı kolay renkler arasındadır. Açık renkler arasından tercih edilen bu renk ile duvarlarına daha da ferahlık isteyen ama beyaz renk kullanmaktan çekinen kişiler evlerini, duvarlarını boyayabilirler. Şampanya rengi duvar boyası açık rengi ile evlerinize doğrudan hitap edebilmektedir. Evlerinizin daha güzel olması ve hayallerinizi yaşamanız için araştırmanızı ve tüm alternatifler doğru biçimde değerlendirmenizi öneriyoruz.

aciksampanyarengi

Bu içeriğimizde size şampanya rengi boya ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Umarım sizin için faydalı bir içerik olmuştur. Örnekler ile de sizi tamamlayabilmiştir. Siz de kendi evinizi boyatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, soru ve görüşlerinizi dilediğiniz an bize rahatlıkla iletebilirsiniz.Bir Cevap Yazın