Silinebilir Boya Renkleri ve Fiyatları

Silinebilir boya, duvarlarda oluşabilecek lekelere karşı kolayca silinebilen gerektiğinde su ile dahi yıkanabilen silikonlu bir boya türüdür.

Günümüzde uygulamalar uzun yıllar boyunca duvarlarda durmaktadır. Bu uzun yıllar sırasında duvarlarda doğal olarak bazı lekeler de oluşabilmektedir. Bunun nedeni birçok etmeni de karşılayabilir. Silinebilir boya bu noktada oldukça önemli olmakla birlikte evlerimizin uzun yıllar boyunca güzel durmasına yardımcı olmaktadır.

Silinebilir boya olarak tabir edilen boyalar silikonlu boya türünün içerisinde bulunmaktadır. Su bazlı boyalar genellikle silinebilir olmakta büyük markaların bu yıllarda çıkardığı her boya bu kalitede üretilmektedir. Silikonlu boyanın yanında ipek mat ve ve yarımat görünümlü boyalar da silinebilir boya kategorisinde değerlendirilmektedir. Yapı marketlerinde sıklıkla gördüğümüz mat boyalar ise silinebilir boya olarak kullanılmamaktadır.

Silinebilir Boya Renkleri

Silinebilir boya renkleri bilinen boya renklerinden farksız olarak her renk tercih edilir. Renkmatik diye tabir edilen cihazlarla renk üretimi yapılırken, silinebilir boya da istediğiniz renklerde duvarlara uygulanabilir. Burada önemli olan renk seçimi yapmanız, kum beji, deniz kabuğu rengi, turuncu boya gibi birçok renk içerisinden size hoş geleni tercih etmeniz olacaktır. Duvarlarınıza ve evinize yakışan boyayı yine sizin zevkinizin belirlemesi burada esaslı bir nokta olacaktır.

Silinebilir Boya Fiyatları

Silinebilir boya fiyatları elbette ki markadan markaya büyük farklılıklar göstermektedir. İç cephe silinebilir boya olarak yapı marketlerde bulabileceğiniz boyalar, 20 kg fiyatları olarak 30 lira ile 100 lira arasında değişiklik göstermektedir. Evinize ne kadar boya gider tam olarak bulabilmek için ise bir eve ne kadar boya gider başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

arama2

Bu içeriğimizde ev sahipleri tarafından oldukça sık bir şekilde aranan ve tercih edilen silinebilir boya ile ilgili size merak ettiklerinizi cevaplamaya çalıştık. Siz de bu konu gibi birçok konuda merak uyandıran konuları bize aktarabilir, sizi bilgilendirmemizi isteyebilirsiniz. Boyacım Gelsin olarak evleri güzelleştirmemizin yanı sıra sizlere de faydalı olmaya, bilgilendirmeye devam edeceğiz. Eviniz için şahane bir boya badana deneyimi istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın