Simli Duvar Boyası

Sim, türk toplumunda önemli yere sahip süs araçlarından biridir. Böyle bir süs ürününün dekorasyon amaçlı, boya badana amaçlı kullanılması da son derece doğaldır.  Simli duvar boyası bu vasıta ile hayatımıza girmiş, duvarlamızı süslemiş bir dekorasyon aracıdır. Boyacı ustası diye bilinen kişiler müşterilerinin istekleri doğrultusunda bu tür çalışmaları profesyonellikle gerçekleştirmeye çalışırlar.

Simli duvar boyası örnekleri, çeşitleri itibari ile oldukça fazladır. Müşterinin burada kafasının karışmaması için işinin ehli kişilerden tavsiye alması doğru bir hareket olacaktır. Zira kendi zevkimize göre seçtiğimiz simli duvar boyası bazen evimize uymayabilir. Bunun için işin uygulayıcıları ile iletişime geçmek, her zaman için doğru sonucu verir. Bu konuda Boyacım Gelsin olarak aklınıza gelen tüm soruları bize dilediğiniz an rahatlıkla iletebilirsiniz.

Simli Boya

Simli boya, ev boyama, boya badana haricinde de hayatımızın pek çok alanından karşımıza çıkar. Özellike hobi ürünlerinin boyaması yapılırken, simli boya ürünleri tercih edilir. Bu konuda uzman kişiler hobi ürünlerini daha iyi hale getirmek için simli boya uygulamalarını denerler. İşin özü bu boya türü hayatımızın pek çok alanında karşımıza çıkarak, yaşamımızı doğrudan etkileyen bir türdür.

Simli Duvar Boyası Kataloğu

Simli duvar boyası kataloğu özellikle renk seçmek isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir. Her bir boyanın bu kapsamda başka renk kartelaları ve katalogları vardır. Müşteriler bu durumda önce markayı, ardından istedikleri rengi simli duvar boyası kataloğu içinden seçmelidirler. Biz de size buradan birkaç tane simli duvar boyası kataloğu örneklerine yer vericez. Dilediğiniz gibi inceleyebilirsiniz.

simliduvarboyasikatalog1

simliduvarboyasikatalog2

 

Simli Duvar Boyası Kum Beji Rengi

Kum beji rengi, boya badana sektöründe en çok tercih edilen renklerin başında gelir. Gerek minimalist bakış açısı gerek mobilya uyumu ile birlikte ev sahipleri kum beji rengi ev boyatma işlemleri gerçekleştirirler. Simli boya kum beji de bu çalışmalardan biridir.

Simli Boya Nasıl Yapılır?

Sim, hayatımızda süsü ve ışıltıyı temsil eder. Sim kullanmak, ev dekorasyonu için eşsiz fikirler sağlayabilir. Özellikle duvar boyama konusunda bu tür yeni fikirler, evinizi güzelleştirebilecek olanakları da beraberinde getirir. Bunun için doğru şekilde uygulama yapmak ve işi bilene tanışmak son derece önemlidir.

Simli boya nasıl yapılır konusuna öncelikle hazırlanma şeklinde başlayalım. Öncesinden temin ettiğiniz su bazlı boya ile öncesinden temin ettiğiniz bildiğimiz simi karıştırarak işe koyulalım. 2.5 litre standart su bazlı boya için 2 veya 3 kutu sim kullanmak yeterli olacaktır. Burada iyi karıştırmak çok önemlidir. Hazırlamamız bu kadar kolay. Duvarımıza ise girişmeden önce 1 kat astar boya atmamızda fayda var. 2. kat için normal su bazlı boya uyguladıktan sonra son kat için hazırladığınız simli boyayı yapabilirsiniz. İşleminiz kuruduktan sonra güzel  bir şekilde hazır olacaktır.

Simli boya ile evinizi güzelleştirmemeniz için hiçbir sebep yok. Bazen yatak odasının bir bölümünde bazen oturma odasında ara ara bu tür farklı ve kendinize has boya badana işlemleri uygulatabilirsiniz. Sedef boya, italyan boya gibi çalışmaların yanında bu tür uygulamalarda dekorasyon anlamında elinizi güçlü kılacak etmenlerin başında gelmektedir. Çalışmalarınızın iyi sonuç verebilmesi için ise araştırma yapmaya ve yeni yeni öğrenmelerde bulunmaya önem vermelisiniz. Hayalinizdeki duvarlara sahip olmanız dileğiyle, dekoratif kalın.

Bu içeriğimizde size evinizi renklendirebilecek, duvarlarınıza hareket katabilecek simli duvar boyası uygulamaları hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Umarım sizin için faydalı içerikler üretebilmişizdir. Siz de simli boya uygulamaları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın