Stucco Boya ile Dekoratif Boya Desenleri Yapmak

Stucco boya ile dekoratif boya desenleri yapmak çok daha kolay. İtalyan boya olarak bilinen bu boya badana çeşidi ile dekoratif desenleri rahatlıkla oluşturabilirsiniz. İtalyanların Venedik şehrinde bulunan ve Stucco Veneziano olarak da bilinen bu tür ile duvar boyama kategorisinde yepyeni bir tür ortaya çıkmıştır. Duvarlarımız bu çeşit ile birlikte kaliteli ve ağır bir duruşa sahip olabilmeyi başarmıştır.

Stucco Boya Nedir?

Stucco boya ülkemizde italyan boya olarak bilinen dekoratif boya çeşitlerinden biridir. Duvarlara daha şık bir görüntü vermek amacı ile Venedik evlerinden ilham alınarak uygulanan bir çalışmadır.

Boya badana sektörüne Venedik usulü uygulamaları kazandıran Stucco boya ile evinizi veya ofisinizi istediğiniz atmosfere büründürebilirsiniz. Bu atmosfer içerisinde yaşam kalitesi de elbette ki artar. Bu kalite kapsamında insanın elbette ki mutluluğu da artacaktır. Ülkemize mutluluk katan bir boya türü olarak da değerlendirmek bu boya çeşidi için yanlış olmayacaktır.

İtalyan boya olarak da tabir edilen bu boya türünü iyi bir şekilde tarif edebilmek zordur. Bunun en iyi açıklaması örnekler ile yapılır. Biz de size bu kapsamda stucco boya, italyan boya örnekleri derlemesi yaptık. Evinizi şenlendirecek ve harika hale getirecek bu tür uygulamalar ile dekorasyon konusunda ilham almanız dileğiyle.

Bu içeriğimizde size Stucco boya uygulamaları ve dekoratif boya desenleri hakkında bilgiler verdik. Uygulama örnekleri ile de size ilham vermeyi amaç edindik. Siz de italyan boya modelleri ile ilgili daha detaylı bilgi için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.Bir Cevap Yazın