Ümraniye Boyacı Ustaları

İstanbul’un nüfusu bakımından kalabalık dördüncü ilçesi olarak yerini alan Ümraniye, en hızlı kentleşme ve nüfus artışına sahiptir. Tüm bunlara rağmen bir o kadar da gelenek ve göreneklerini aksatmadan yerine getiren, bir elin parmağıyla sayılabilecek nadir şehirlerdendir. Geleneği bozulmadan devam eden şeylerden biri de Ümraniye boyacı ustasıdır.

Gelenek görenek dediğimiz, sadece eski topraklardan bizlere miras kalan etkinliklerin devam ettirilmesiyle basitleştirilemez. Önemli olan nesil gelişse de ilerlese de farklı tarzlar ortaya çıksa da aynı ruhun devam ettirilmesidir. Alışılan şeyden vazgeçmek oldukça zordur. Gelenekleri bir anda silip atmak insanın içinde yer edecek, boşluk bırakacaktır. Boyacım gelsin ekibi de 2017’ye damgasını vurup, insanlar arasında gelenek haline gelerek müşterilerine vazgeçilmesi zor tecrübeler sergilemektedir.

Ümraniye için İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu ilçe içerisinde pek çok firmanın merkezi ve pek çok kurumunda şubesi bulunmaktadır. Anadolu yakasının en kalabalık ilçesi konumunda olan Ümraniye için boya badana sektörü de bir hayli önemlidir. Ümraniye boyacı ustası olarak nitelendirilen kişiler bu sebeple çok fazla boşta durmazlar. Ümraniye çevresinde evini yenilemek isteyen, evini güzelleştirmek isteyen insanların yardımına koştururlar. Bu insanlar çalışmalarını iyi biçimde ortaya koyabilmek için boya badana sektörünün gelişimine doğrudan katkı yapmaktadırlar.

Boyacım Gelsin’den Ümraniye Boyacı Ustaları

İstanbul’un çoğu yerinde şubesi olan, güvenilir ve tecrübeli ustalarımız tarafından hizmet sunulan bir altyapıya sahip olduğumuz gibi sizler için Ümraniye’de de yerimiz bulunmaktadır. Evlerinizin duvarları artık size monoton mu gelmeye başladı ya da eşyalarınız ne kadar yeni olsa da odaya eskilik katan bir şeyler mi var, yeni yere mi taşındınız, yapmanız gereken tek şey Ümraniye boyacı ustasına ulaşmak. Engin bilgi yelpazesine sahip olan ustalarımız eviniz ya da boyatmak istediğiniz duvarın rengini, şeklini en dekoratif şekilde size sunacak ve renk seçme konusunda sizlere kolaylıklar sağlatacaklardır.

Her bölgemizde olduğu gibi Ümraniye boyacı ustası da siz eğlenceli vakit geçirirken, gezip dolaşırken aklınız geride kalmadan işlerini titizlikle halletmektedirler. Sitemizden bizlere ulaşmak ta oldukça kolaydır. İster telefon ederek isterseniz de ikamet ettiğiniz yerdeki şubemize gelerek. Ustalarımız sizi her daim güler yüzle ve sıcakkanlılıkla karşılayacaklardır.

Son zamanlarda sıkça kullanılan dekoratif duvar boyalarını bile tecrübeyle, büyük bir sanatla duvara işleyen Ümraniye boyacı ustaları, diğer bölgelerimizdeki ustalarımız gibi, bu işte çalışmak isteyen onlarca belki de yüzlerce kişinin arasında özenle seçilmiş, sıkı denetim altından geçmişlerdir. Her şey gönlünüzün rahatlığı, boya yapılan yerlerin güzelliği ve temizliği, aklınızın geride kalmaması içindir. Güvenilmesi zor onlarca iş yerinin arasından adeta bir tomurcuk gibi sıyrılan boyacım gelsin ekibinin Ümraniye boyacı ustaları, iyi ki varsınız cümlelerinizi duymak için aranızdalar.Bir Cevap Yazın